מרכז דהשלי

קליניקת דהשלי ידועה כמותג לאסתטיקה בינלאומי מצליח.

סניף הדגל של דהשלי ישראל בראשון לציון הוא המרכז הגדול ביותר בישראל לטיפולי פנים ויופי ובו 26 חדרי טיפול המשרתים אלפי לקוחות מדי חודש. בדהשלי ישראל פועל גם המרכז לאסתטיקה רפואית המעניק את הטיפולים האסתטיים המתקדמים ביותר עם הצוות רפואי הנבחר ביותר.

למרות גודלו המרשים, האווירה במרכז האסתטיקה של דהשלי היא נעימה ומשפחתית עם יחס אישי ייחודי לכל מטופל/ת והמרכז כמובן נגיש לבעלי מוגבלויות. רופאים מקצועיים, אחיות וקוסמטיקאיות פרא-רפואיות בשיתוף עם צוות המרכז פועלים ביחד מתוך מטרה אחת: להעניק לכל לקוח/ה את הטוב ביותר, להגשים כל חלום ולהשיג את התוצאות הרצויות באופן המקצועי, המהיר והבטוח ביותר.

המרכז לאסתטיקה רפואית של דהשלי מציע מגוון טיפולים ב- 6 מחלקות

  1. דיאגנוזה ממוחשבת
  2. טיפולי אנטיאייג’ינג
  3. אסתטיקה מתקדמת
  4. טיפול בפיגמנטציה
  5. קוסמטיקה רפואית
  6. הזרקות

דהשלי – טיפוח בהתאמה אישית

דהשלי מובילה גישה מקצועית ייחודית: תוכנת אבחון ממוחשבת לעור הפנים שמתאימה במדויק את הטיפול שמתאים עבורך. באמצעות הדיאגנוזה הממוחשבת, המטפלות האישיות שלך יכולות לעקוב אחר התקדמות הטיפול בזמן אמת ולהציג נתונים מדוייקים באמצעות תוכנת האבחון אודות השיפור במדדי העור השונים כמו: אלסטיות, מרקם, לחות ועוד.
בהתאם לקצב התקדמות הטיפול, כפי שהוא נראה בתוכנה, המטפלות האישיות מתאימות את הטיפול הנכון ואת המוצרים המשלימים וכל אלה בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

דהשלי ישראל – אבחון וטיפול ראשון במתנה!

בדהשלי מועסקים רופאים מקצועיים בתחומים שונים ובמחלקות מתמחות, אחיות, קוסמטיקאיות פרא-רפואיות, צוות מאבחנות מקצועיות במחלקת דיאגנוזה ייחודית אשר מאבחנת כל לקוחה ולקוחה באמצעות תוכנה ממוחשבת המתאימה טיפולי פנים באבחון אישי.
בסך הכל מועסקים בדהשלי ישראל למעלה מ-120 עובדים ואנשי צוות מקצועיים שלכולם מטרה אחת ויחידה – להעניק לכל לקוחה את הטוב ביותר, להגשים כל חלום ולהשיג את התוצאות הרצויות באופן היעיל, המהיר והבטוח ביותר.
המרכז מציע מבחר שירותי אסתטיקה לפנים, לגוף ולשיער: קוסמטיקה רפואית, מיצוק וטיפול בעור הפנים והגוף, הסרת שיער וטיפול לנוער באקנה ופוסט אקנה.

logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לתיאום

logo_4-form