fbpx

אם בורח לך שתן כשאת צוחקת או מתאמצת, אם את חשה בכאב בזמן קיום יחסי מין, אם את סובלת מיובש בנרתיק, אם הנרתיק שלך מורחב וזה מפריע לך ובעיקר אם את שוקלת ברצינות ניתוח כי נמאס לך מהמצב – עצרי!

טיפול לייזר חדשני ב FOTONA   יכול להיות הפתרון בשבילך. בלי ניתוח, ללא הרדמה, כאבים או תופעות לוואי. החזרה לשגרה מיידית והתוצאות מדהימות.

האם כשאת מתאמצת, משתעלת, צוחקת, עושה כושר ואפילו ממהרת – את מרגישה שעומד לברוח לך שתן?

האם לפעמים את מרגישה דחיפות פתאומית להגיע לשירותים ולא מבינה מה קורה לך?

האם התופעה גורמת לך למבוכה רבה ואת מתביישת לדבר על כך, אפילו עם הקרובים אליך ביותר?

האם את חושבת שאת לבד?

אז יש לנו חדשות בשבילך. לא רק שאת לא לבד, את שייכת לשליש מהנשים בעולם, בנות ארבעים ומעלה, אשר סובלת מדליפת שתן.

מדובר בתופעה מוכרת ביותר בספרות הרפואית, אשר נגרמת בעקבות שינויים דרמטיים באיזור הווגינה – החל בלידה ועד ניתוחים באיזור האגן או צניחת רחם שנפוצה ביותר בגיל המעבר.

גיל המעבר מלווה בירידה בהפרשת האסטרוגן שמאפשר שליטה בשרירי רצפת האגן ובשלפוחית השתן. כאשר שרירי רצפת האגן מתרופפים וסוגר שלפוחית השתן נחלש – עד מהרה התוצאה היא דליפה בלתי רצונית של שתן .

בנוסף, גם נשים שסובלות מעודף משקל נמצאו כסובלות מדליפת שמן וזאת מפני שהמשקל הגבוה לוחץ על שלפוחית השתן ומחליש את רצפת האגן.

כל אלה גורמים לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובלות מהתופעה ואם את קוראת שורות אלה ושואלת את עצמך מה כבר נוכל לחדש לך, כי גם את ניסית טיפולים שונים שלא הועילו לך, ועדיין את סובלת וכבר נמאס לך ולכן שוקלת ניתוח, המשיכי לקרוא, כי יש לנו פתרון בשבילך.

ולא, אנחנו לא מדברים על ניתוח: הספרות הרפואית, כאמור, מכירה היטב את התופעה הנפוצה ועל כן מציעה ניתוח או תרופות לטיפול מיידי.

הבעיה היא שניתוח הוא הליך פולשני שכרוך בסיכונים וכן ההחלמה ממנו הינה ממושכת ולעיתים מלווה בתופעות לוואי שמשפיעות לרעה על אורח החיים.

טיפול בדליפת שתן – בלי ניתוח!

אם יש לך חשש מלפתור את הבעיה באמצעות ניתוח, כדאי שתדעי שכיום בפרט ובעשור האחרון בכלל, תחום הגינקולוגיה נעזר מאוד ברפואת לייזר. הלייזר, שרובנו מכירות מתחומי רפואה נוספים (למשל, רפואת עיניים) מאפשר לוותר על הליכים פולשניים כמו ניתוח ומציע אפשרויות רבות לבעיות נפוצות בכלל ובקרב נשים בפרט. ללייזר יתרונות בולטים על פני הרפואה הקונבנציונלית והוא הוכח כבטוח ויעיל יותר. על אחת כמה וכמה כאשר את הטיפול החדשני בלייזר – מבצעים אך ורק רופאים מקצועיים ומומחים בתחומם, כך שאת יכולה להיות בטוחה שאת בידיים טובות ושהתוצאות הטובות בדרך אליך.

הצרת נרתיק מורחב

תופעת הנרתיק המורחב מוכרת בספרות הרפואית בעיקר בקרב נשים שעברו לידות או ניתוחים שגרמו לקירות הנרתיק לצנוח ולהתרחב ולשרירי האגן להיחלש. במקרים קיצוניים מדובר בבעיה רפואית אך על פי רוב מדובר בפוגמת בהנאה ויוצרת מבוכה בעת קיום יחסי המין בין האישה ובן זוגה. הרפואה מציעה ניתוח שמטפל בצניחת קירות רצפת האגן ובחיזוק שרירי האגן, אך הוא כרוך בכל הסיכונים של פרוצדורה ניתוחית פולשנית. הלייזר, לעומת זאת, יכול להשיג תוצאות מעולות ללא ניתוח, הרדמה וכאבים.

טיפול ביובש בנרתיק באמצעות לייזר

יובש בנרתיק היא תופעה נוספת שמפריעה מאוד לנשים רבות. יובש בנרתיק עלול להיגרם ממחלות או קשיים שפוגעים במנגנון הרטבת הנרתיק כמו פטריה וגינלית או מחלות שונות והוא נפוץ ביותר אחרי גיל 45 – בגיל המעבר. בגיל זה יובש בנרתיק הוא תופעה שכיחה המופיעה בתקופה בה האישה מפסיקה לקבל את הווסת ומתחילה לחוות את כל התופעות ההורמונליות הכרוכות בגיל המעבר. למעשה, המחקרים הרפואיים מוכיחים כי למעלה מ-40% מהנשים בגיל המעבר סובלות מיובש בנרתיק אשר הרפואה מסבירה שהוא נגרם כתוצאה מירידה חדה ברמת האסטרוגן בגוף. המחסור באסטרוגן גורם לדילול התאים בנרתיק, מצב אשר הולך ומחמיר ככל שהגיל עולה.

התופעה גורמת לאי נוחות עבור האישה והיא אף יכולה לגרום במצבים קיצוניים לגרום אפילו לדימום שנובע מיובש קיצוני. בכל מקרה ואצל כולן בלי יוצא מן הכלל, היובש בנרתיק גורם לכאבים חזקים בעת קיום יחסי מין, מה שגורם לכך שנשים רבות נמנעות מקיום יחסי מין ואף חוות ירידה דרסטית בחשק המיני בגלל החשש מהכאב הצפוי להן. בנוסף, התופעה גורמת להן לירידה בביטחון העצמי בשל המבוכה שהסיטואציה בה הן נתונות גורמת להן.

עד היום הציעה הרפואה הקונבנציונלית טיפולים מקומיים בתופעת היובש בנרתיק ובעיקר משחות שונות שגורמות להגברת לחות באיזור הנרתיק. אך כל טיפול כזה עוזר למשך ימים אחדים בלבד ואז יש לחזור על הטיפול. נשים רבות מדווחות שמדובר בטיפולים שהם לא תמיד יעילים אבל בעיקר שתופעת הלוואי שלהם היא העובדה שהנרתיק מתלכלך ואז ההנאה מקיום יחסי המין נפגמת גם כאן.

הלייזר נחלץ לטובת הנשים שסובלות מיובש בנרתיק והוא טיפול שיכול לפתור את הבעיה אחת ולתמיד, ללא שיעבוד למשחות וקרמים וגינליים וללא הצורך להשתמש בחומרי סיכה בעת קיום יחסי מין. אם רופאים מקצועיים שגינקולוגיה היא תחום ההתמחות שלהם בוחרים לבצע את הטיפול בלייזר – אפשר להבין מכך שהם מבינים מהניסיון ומההיכרות עם אלפי נשים לאורך השנים, שהנשים זקוקות לטיפול חד פעמי שעובד באמת ופותר את הבעיה אחת ולתמיד.

FOTONA – הדרך הבטוחה לטיפול בדליפת שתן, יובש בנרתיק והצרת נרתיק

הטיפול החדשני בלייזר של FOTONA– מבוצע אך ורק על ידי רופאים מקצועיים ומומחים בתחומם  וזאת לאור דרישת החברה שבמכשיר ה FOTONA – המכשיר החדשני והמתקדם ביותר בעולם רשאים לטפל ורק רופאים מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר שעוברים הכשרה ייחודית בחברת FOTONA העולמית.

הטיפול מתבצע בחברת דהשלי ישראל אשר הביאה לישראל את הבשורה החדשנית בתחום הלייזר ומעסיקה צוות של רופאים מומחים, מהטובים והמיומנים בתחומם, אשר נבחרו על ידי חברת  FOTONA  העולמית להוביל את התחום בישראל.

מערכות הלייזר של חברת   FOTONA והאפליקציות השונות מאושרות על ידי ה  FDA האמריקני (מנהל התרופות והמזון של ארה״ב) ועל ידי משרד הבריאות בישראל.

 תהליך הטיפול ב FOTONA הוא בטוח, יעיל ופשוט.

הטיפול מתבצע באמצעות ידית לייזר בטכנולוגיה ייחודית אשר מאפשרת בסדרת טיפולים קצרים – 3 טיפולים חודשיים ברציפות – לפתור את הבעיה המציקה ולאפשר למטופלות הקלה ואיכות חיים אמיתית.

במהלך הטיפול מחזק ומשקם הלייזר את רקמות איזור האגן, את השרירים ואת כל האיזור שתומך בשלפוחית השתן ובנרתיק. את הטיפול עושים ללא הרדמה, ללא חתכים או כאבים. החזרה לשגרה הינה מיידית ובדרך כלל אין כל תופעות לוואי.

 מערכות הלייזר של חברת   FOTONA והאפליקציות השונות מאושרות על ידי ה  FDA האמריקני (מנהל התרופות והמזון של ארה״ב) ועל ידי משרד הבריאות בישראל .

  • החזרה לשגרת החיים – מיידית.

  • ראשית, תוזמני לפגישת ייעוץ (ללא עלות!) עם רופא/ה גיניקולוג/ית מוסמכת שתעניק לך אבחון והתאמה של הטיפול.

  • אין צורך בהכנות מיוחדות לקראת הטיפול.

  • הטיפול עצמו מתבצע על גיניקולוג/ית מוסמכת.

  • במהלך הטיפול שמתבצע בדומה לאולטראסאונד וגינלי שגרתי, מועברת אנרגיית הלייזר לשטח הפנימי של הנרתיק באופן הדרגתי אך יסודי. קרני הלייזר יגרמו לחימום וגירוי של רקמת הנרתיק. הפעולה תגביר את ייצור הקולגן והאלסטין וכתוצאה מכך תתחדש רקמת הנרתיק, תתעבה ותחזור להיות לחה וחיונית.

  • בכדי להשיג תוצאות מושלמות – יש להגיע מדי חודש, במשך 3 חודשים, לטיפול ולטיפול תחזוקה נוסף כעבור שנה.

logo_4-form

לדיאגנוזה ויעוץ ע״י רופאה גניקולוגית
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form