בוטוקס פנים

מחלקת אסתטיקה רפואית בדהשלי מציעה טיפולים מתקדמים ובניהם הזרקות בוטוקס.

לפני כל טיפול נערכת פגישה אישית של המטופלת עם הרופא בה עורך הרופא בחינה מדוקדקת של עור הפנים, מצב הקמטוטים והקמטים, האלסטיות של העור, החלקים שזקוקים למילוי או למתיחה (או גם וגם). לאחר האיבחון המעמיק, מתאים הרופא לכל מטופלת את סוג הטיפול אשר מתאים ספציפית לצרכיה ואשר יעניק לה את התוצאות הרצויות עבורה.

נשים רבות בוחרות כיום בזריקות בוטוקס בגלל המהלך הפשוט של הטיפול, מעט (עד כדי נדירות) תופעות לוואי, התאוששות מהירה וכמובן, אפקטיביות הטיפול.

טיפולי בוטוקס
טיפולי בוטוקס

במהלך הטיפול, הרופא מזריק כמויות מזעריות של החומר לקמטים בחלק העליון של הפנים: קמטי הבעה כמו הקמטים במצח ובין העיניים, קמטי צחוק כמו הקמטוטים בצדי העיניים וכדומה.  לאחר הטיפול יש לנוח ולא לעשות פעילות מאומצת מכל סוג. התוצאות ייראו לעין כעבור כשבוע, אז כל החומר יתפזר על פני סיבי השרירים.

אגב, כל המחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים כי כדאי להתחיל טיפולי הזרקות עוד לפני גיל 30, ממש עם היווצרות הקמטים הראשונים בכדי להגביר את האפקטיביות של הטיפול. בנוסף המחקרים מראים שאם מתמידים בהזרקות כל חצי שנה – החומר מונע היווצרות קמטים חדשים.

התוצאות של כל טיפול הזרקות מחזיקות מעמד מספר חודשים ועד כחצי שנה.

בוטוקס בצוואר

העור בצוואר לרוב לא מטופל עד שמתחילים לראות קמטים, רפיון וצניחה. או עד שמבחינים בהבדל בין עור הפנים לצוואר כאשר עור הפנים מטופח והצוואר מסגיר את הגיל.
חשוב להבין שלעור הצוואר מעט בלוטת חלב ושכבה דקה של שומן תת עורי, מה שמאיץ את ההזדקנות ורפיון העור. בנוסף לא ניתן לעשות לו טיפולים פילינג, מזותרפיה או טיפולים קוסמטיים אנטיאייג’ינג אחרים שעור הפנים זוכה בהם.
לצוואר שני סוגי קמטים: רוחביים והמיתרים האורכיים בציידי הגרון שבולטים ונראים כמו חבלים. אחד הטיפולים הכי פופולריים שלא מצריך הכנה או תופעות לוואי שאחרי, ושהתוצאות נראות לעין תוך זמן קצר, הוא בוטוקס לשרירי הצוואר.
הזרקת בוטוקס לאורך המיתרים, ותוך שרירי הצוואר, גורמת לצוואר להראות חלק יותר ומתוח. הרפיית השרירים מפחיתים את העומק של קמטים הרוחביים.
התוצאות נשמרות לאורך זמן. רצוי לחזור להזריק כדי לשמור על התוצאות לאורך זמן ולדחות את הניתוח הצוואר בכמה שנים טובות.

logo_4-form

ליעוץ ע״י רופא 

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לתיאום

logo_4-form