דהשלי – חברת קוסמטיקה בישראל

מחפשים חברת קוסמטיקה אמינה ואיכותית אשר יכולה לספק עבורכם את המוצרים הכי חדישים , יעילים ובריאים שיש היום בשוק הקוסמטיקה העולמי ?

חברת Desheli הינה חברת קוסמטיקה טבעית בישראל אשר מובילה בתחום הקוסמטיקה גם בארץ וגם בעולם – המותג דהשלי ממשיך להתפתח וכיום כל עולם הקוסמטיקה יודע שכאשר זה מגיע אל טיפוח שיער ופנים, דהשלי תמיד תציג את הפתרונות החדישים , היעילים , הבטוחים , והאיכותיים ביותר.

חברות קוסמטיקה בישראל

המוצרים של דהשלי מפותחים ומיוצרים במפעל הגדול והנחשב ביותר בישראל E.L. Erman Cosmetics Manufacturing Ltd– תחת פיקוח מלא של משרד הבריאות בישראל ובהתאם לתקנים הבינלאומיים.

בתוך 8 שנים פתחה החברה יותר מ-300 נציגויות חדשות ביותר מ-17 מדינות, והקצב רק הולך וגדל!

החברה מציעה את הפתרון המושלם והחדשני לטיפוח ושיקום השיער – Diamond Treasures Brilliant Hair.

הפתרון המהפכני פותח במעבדת א.ל הרמן יחד עם חברת דהשלי ומעבדות מחקר באירופה ונרשם כפטנט. מוצרי דהשלי מיוצרים מלמעלה מ-250 צמחים ואינם מכילים חומרים משמרים – התכשירים מכילים קוקטייל ביולוגי שמורכב מתאי גזע של ארגן, תפוחים, עלי רודורדרון, גרעיני ענבים, פפטיד, ומיקרו פודרה טהורה מיהלומים אשר ביחד מהווים את השילוב המושלם לטיפוח השיער.

בנוסף החברה מציעה מגוון רחב של קומפלקסים ייחודיים אשר הוכחו גם בעולם המדע כיעילים ביותר לעור הפנים, עור הקרקפת, ועור הגוף – בעזרת מדענים באירופה ובשיתוף מעבדות Herman cosmetic נוצרו קומפלקסים ביולוגים חדשים שמהווים בסיס לסדרות קוסמטיות מהפכניות – חברת דהשלי קיבלה את הזכויות הבלעדיות לשימוש באותם הקומפלקסים.

הפתרונות הקוסמטיים של דהשלי נמצאים בהגדרה של קוסמטיקה טבעית ! דהשלי הינה חברת קוסמטיקה אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות טבעיים ועושה הכל כדי לשדרג גם את רמת העבודה וגם את אופן השירות שלה.

כיום בשוק קיימות לא מעט חברות קוסמטיקה ולכל אחת יש את המוצרים והשיטות שלה, מאוד קשה למצוא חברת קוסמטיקה טבעית בישראל אשר מציעה שירותים פורצי דרך שבאמת עובדים כפי שמובטח בתוכן השיווקי שלה.

לקבלת מידע נוסף על קוסמטיקה טבעית ופתרון מושלם עבורכם התקשרו כעת או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם במהרה.