כשתוחלת החיים בעליה מתמדת, אנחנו רוצים להראות טוב יותר וצעירים יותר

המרכז לאסתטיקה רפואית מבית דהשלי עם קרוב ל30 חדרי טיפולים וצוות רפואי נרחב ומקיף שנותן מענה לכל בעיה, מזמין אותך לדיאגנוזה ממוחשבת על מנת להתאים לך את התוכנית שתביא אותך לתוצאות שאת רוצה ומצפה!

הטיפולים והטכנולוגיות שיגרמו לנו להיראות צעירים יותר – כבר כאן בדהשלי.

דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים – הסוד הוא באבחון המדויק!

דיאגנוזה ממוחשבת היא שיטה לאבחון עור הפנים, הנחשבת למדויקת ביותר מכל שיטת אבחון אחרת המיושמת כיום בענף הקוסמטיקה המקצועית. במהלך הדיאגנוזה יצולמו הפנים  במצלמת תלת מימד  ונבדק כל מילימטר בעור הפנים. ההתבוננות המקצועית בעור מגלה דלקות, פצעים, קומדונים (נקודות שחורות), פגיעה בנימי דם ושינויים בפיגמנטציה.

הדיאגנוזה  מאפשרת לגלות חוסר איזון בעור, אזורים שומניים, פצעים פנימיים שחלקם נראים לעין וחלקם הפכו לדלקות כרוניות, שעין אדם לא יכולה לראות ולזהות. על סמך הממצאים שנאספו, נבנית תכנית טיפולים אשר מתאימה באופן אישי עבורך. הממצאים שנרשמו משמשים להשוואה בביקורים הבאים שלך ומאפשרים בקרה ומעקב אחר שינויים בעור הפנים. אבחון העור הוא קריטי להצלחת הטיפול, ודורש מיומנות גבוהה וניסיון רב.

האבחון מתבסס על התחקור הרפואי ומבוצע במספר שלבים בתחילת הטיפול, באמצע הטיפול, ובסיום הטיפול על מנת ליצור השוואה ולראות את השינויים בעור. בדהשלי אנו משתמשים במערכת הדיאגנוזה הטובה בעולם – VISIO FACE. מערכת הדיאגנוסטיקה הממוקדת לעור, המאפשרת לנו לשקף עבורך על גבי מסך את מצב העור שלך. המכשיר מאפשר למאבחנת לנתח את נזקי השמש הקיימים והעתידיים.

 

על ידי ניתוח הפרמטרים החשובים כמו, פיגמנטציה, הבדלי גוון בעור, נקבוביות, קמטים ומבנה העור בצורה ייחודית של תלת מימד, אנו בוחרים עבורך את תכנית הטיפולים הנכונה והטובה ביותר. VISIO FACE – היא מעין “מראה” שיקוף מקסימלי נטול מניפולציות – 100% אובייקטיביות. בעזרתו אנחנו מעניקים ללקוחה את הדרך הטובה ביותר להשגת התוצאות האופטימליות.

דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים
דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים
דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים
logo_4-form

לדיאגנוזה ממוחשבת ויעוץ

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לתיאום

logo_4-form