טיפולי הזרקות במחלקת אסתטיקה רפואית בדהשלי

מחלקת אסתטיקה רפואית בדהשלי מנוהלת על ידי רופא מומחה באסתטיקה רפואית. המחלקה מציעה טיפולים מתקדמים וביניהם טיפולי הזרקות.

לפני כל טיפול נערכת פגישה אישית של המטופלת עם הרופא בה עורך הרופא בחינה מדוקדקת של עור הפנים, מצב הקמטוטים והקמטים, האלסטיות של העור, החלקים שזקוקים למילוי או למתיחה (או גם וגם). לאחר האיבחון המעמיק, מתאים הרופא לכל מטופלת את סוג הטיפול אשר מתאים ספציפית לצרכיה ואשר יעניק לה את התוצאות הרצויות עבורה.

נשים רבות בוחרות כיום בזריקות בוטוקס בגלל המהלך הפשוט של הטיפול, מעט (עד כדי נדירות) תופעות לוואי, התאוששות מהירה וכמובן, אפקטיביות הטיפול.

טיפולי בוטוקס
טיפולי בוטוקס

במהלך הטיפול, הרופא מזריק כמויות מזעריות של החומר לקמטים בחלק העליון של הפנים: קמטי הבעה כמו הקמטים במצח ובין העיניים, קמטי צחוק כמו הקמטוטים בצדי העיניים וכדומה.  לאחר הטיפול יש לנוח ולא לעשות פעילות מאומצת מכל סוג. התוצאות ייראו לעין כעבור כשבוע, אז כל החומר יתפזר על פני סיבי השרירים.

אגב, כל המחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים כי כדאי להתחיל טיפולי הזרקות עוד לפני גיל 30, ממש עם היווצרות הקמטים הראשונים בכדי להגביר את האפקטיביות של הטיפול. בנוסף המחקרים מראים שאם מתמידים בהזרקות כל חצי שנה – החומר מונע היווצרות קמטים חדשים.

התוצאות של כל טיפול הזרקות מחזיקות מעמד מספר חודשים ועד כחצי שנה.

logo_4-form

ליעוץ ע״י רופא מומחה
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

logo_4-form
logo_4-form

ליעוץ ע״י רופא מומחה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form