FYTOTIGH הפטנט הייחודי של דהשלי במחלקת אנטי אייגינג

FYTOTIGH הוא קוקטייל ביולוגי המורכב ממספר תאי גזע מבסיס צמחי. קומפלקס חדשני, מהפכני וייחודי של 6 מרכיבים בעלי אפקט סנרגיסטי מוכח לטיפול בהזדקנות העור, להתחדשות תאי העור, לשמירה על מראה נעורים, בהגנה על גרעין התא.

השפעתו של הקומפלקס הייחודי על העור מעניקה שמירה איכותית על תאי הגזע שמאיצים התחדשות תאי עור חדשים. תיקון נזקי עור תוך הגנה מלאה על גרעין התא שנזקים בו גורמים לפגיעה בעור ולקמטים אשר מחמירים במהלך השנים.

הפטנט הייחודי של דהשלי

טכנולוגיית תאי הגזע

המדענים מתייחסים אל תאי הגזע כאל הדור הבא של האנטי אייגינג. הקמטים בעור הם מעין פצעים קטנים, תגובה לטראומה, אשר ללא טיפול מועיל הופכים לפצע עמוק ומשמעותי והמחקרים בתחום הטיפול בקמטים עוסקים רוב הזמן בניסיונות לתקן את מהירות הריפוי של הפצע. טיפול בתאי גזע הוא תחליף לבוטוקס ואינו רעיל.

מהם תאי גזע

בגופנו תאים עובריים אשר הנם התאים הראשונים שנוצרים לאחר הפריה ועדיין אין להם הכוונה לאיבר מסוים. בעור יש כ 7-9% תאי גזע שלא עברו התמיינות וכאשר יש נזק בעור (כתוצאה מקרינה, פצע או חמצון העור) אותם תאי גזע מקבלים איתות (סיגנל) ונשלחים לרקמה הפגועה לצורך תיקון ובדרך גם עוברים התמיינות לאיבר הספציפי. תהליך זה מונע את הזדקנות העור. אך 7-9% תאי גזע המעניקים שמירה והגנה על העור אינם מספיקים למניעת תהליך ההזדקנות.

הפתרון המהפכני של חברת דהשלי

בכדי להזין את העור ב”תחמושת” ותגבורת של תאי גזע, פיתוח מחקרי חדשני ובלעדי עבור חברת דהשלי משלב תאי גזע אשר כולם ממקור צמחי (מקור טבעי ובריא) ונלחם בצורה יעילה ומדעית בתהליך הזדקנות העור ומטפל גם בדרמיס וגם באפידרמיס ובמכלול תופעות הזדקנות העור.

מרכיבי הפטנט

תאי גזע המופקים מתפוח: תורמים לחידוש תאים ולחיות התאים

תאי גזע המופקים מפרחים הגדלים בהרי האלפים: מתקנים נזקים הנגרמים בעור.

תאי גזע המופקים מענבים: מגנים על העור ומשקמים נזקים הנגרמים מקרני יו.בי

תאי גזע המופקים מצמח הארגן: המטפל בגמישות העור במיצוק העור, בקמטים ובצפיפות העור

פפטיד אנטי אייג’ינג: מגן על גרעין התא, מאיץ קצב חילוף חומרים בתא ובסופו של דבר, מאט את קצב הזדקנות העור ואת הנזקים הוויזואליים כתוצאה משינויים

מיקרו פודרה: אבקת יהלומים טהורה המסייעת בחיזוק ושימות הקולגן בעור ומעניקה אנרגיה חיובית לעור. אבקת היהלומים מסייעת לשאר החומרים הפעילים לחדור לשכבות העמוקות יותר של העור. מסייעת בניקוי העור מרעלים וממריצה חילוף חומרים של תאי עור תוך הסרת תאים מתים

כמו כן, נמצאים במוצרים חומצה היאלורונית, קולגן, ויטמינים A,C.E.B5.
מה הייחוד של הפטנט על פני כל שיטה ותכשיר אחרים?

אין עוד פטנט בעולם שמשלב 4 סוגים שונים של תאי גזע אשר לכל אחד מהם מטרה נפרדת והשילוב ביניהם נותן אפקט סינרגטי מוכח ליעילות העור.

TWINRAY מאפשר לך להיות הקוסמטיקאית של עצמך

מכשיר הפותוטרפיה TWINRAY הינו פטנט מהפכני של חברת דהשלי והוא מורכב משני צדדים: צד מתכתי, וצד פלסטיק והוא מאפשר לך להיות הקוסמטיקאית של עצמך.

צד 1 של המכשיר

הצד המתכתי, עם משטח עיסוי שעשוי מפלדת אל חלד באיכות גבוהה ומטרתו

  • טיהור העור, ספיחת שומן הנותן איזון PH והסרת תאים מתים. המכשיר יוצר יוניזציה אשר מאיצה תהליך חידוש מהיר לתאי העור.
  • החדרת חומרים באמצעות טכנולוגיה אלקטרומגנטי.

ישנם שתי פונקציות למכשיר פלוס ומינוס, שמטרתן ספיחה ואיזון של בלוטות חלב.

פלוס נותן מענה של ספיחה, מינוס ניתן מענה של החדרת חומרים, כגון סרום, קרם פנים, וחומרים פעילים נוספים.

צד 2 של המכשיר

כולל נורת LED בעלת ביצועים גבוהים בטכנולוגית HR, בצד זה ישנם שני אורות, כחול ואדום כאשר לכל אור פונקצייה משלו.

  • אור אדום ממוקד פוטוטרפיה: ממצק ומחדיר חומרים פעילים בעלי מולקולות שונות;
  • אור כחול ממוקד אנטי בקטריילי: מרגיע את העור ומסייע לעור אגזמתי, סבוריאה, קופרוז באיחוי רקמתי מהיר, ועוזר להברה בעור פיגמנטי;
  • אור אדום וכחול ביחד: יוצר סינרגיה יותר יעילה בהחדרת חומרים פעילים ומעודד פעילות רקמתית וכתוצאה מכך יש שיפור במיצוק והזנה בעור, בנוסף נותן מענה יותר גבוה לבעית פיגמנטציה.
מכשיר "Twinrey" לטיפוח פנים
logo_4-form

לדיאגנוזה ממוחשבת וטיפול אנטי אייג’ינג מתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form