מה נשים רוצות? עור פנים זוהר ומוצק מתמיד

נשים ובפרט בנות 40 ומעלה, רוצות פנים חלקות, ללא קמטים, במרקם מוצק ורענן ובמראה צעיר וזוהר. אם את מפחדת מסכין המנתחים– כדאי שתדעי שיש טיפול שבזכותו ניתן להשיג את עור הפנים שאת חולמת עליו ללא התערבות פולשנית, ללא כאב וללא תופעות לוואי.

דיינמיס פרו של חברת FOTONA – מהפכת ה 4D

בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות יש להגיע בתחילת התהליך לדיאגנוזה ופגישת ייעוץ עם רופא מומחה שמתמחה בטיפולי לייזר ועבר הכשרה בלעדית בחברת FOTONA העולמית. לאחר מכן ימליץ לך הרופא המטפל על מספר הטיפולים הנחוץ עבורך בהתאם למצב העור שלך. על פי רוב יש להגיע לטיפול אחד מדי חודש וחצי – חודשיים – משך הזמן הנחוץ לגוף ליצירת קולגן מחדש.

הרופאים המומחים העולמיים של חברת FOTONA ממליצים בסיום הטיפולים על טיפול תחזוקה אחת לשנה.

פנים מוצקות וצעירות ב-4 שלבים

טכנולוגיית 4D, המהפכנית של FOTONA נמצאה על ידי הרופאים והמדענים שפיתחו אותה כטיפול היעיל ביותר למיצוק העור. לדברי הרופאים המומחים שעוברים הכשרה מעשית בחברת FOTONA העולמית, מדובר ב- 4 ידיות שונות במכשיר אחד, כאשר כל אחת מהידיות מציעה טכניקה שונה אך בלתי פולשנית וביחד מתקבל עור חלק, ממוצק, בעל צבע אחיד ומרקם גמיש ורך. או במילים אחרות – חלום!

מה בעצם עושים? הקולגן והאלסטין הם מרכיבים שמיוצרים באופן טבעי בגוף, אך פוחתים ואובדים עם השנים. מרכיבים אלה הם אשר אחראיים על מרקם העור המתוח, היפה, הצעיר והטבעי. מערכת הלייזר של FOTONA עובדת כאמור בטכנולוגיה המתקדמת ביותר 4D – שיטה בה משתמשים ב-4 טיפולי לייזר שונים (SMOOTH®, FRAC3®, PIANO® , SupErficial™) כאשר השילוב ביניהם מחדש את העור ומעודד את ייצור הקולגן והאלסטין ועל ידי כך מתקבלת התוצאה הטובה ביותר – עור גמיש ובמראה צעיר ורענן.

הרופאים המומחים שלנו מסבירים שהייחוד של 4D FOTONA הוא שכל ידית מציעה שיטת טיפול אחרת והשילוב ביניהם הופך את השיטות השונות לשיטה אחת – חדשנית ויחידה מסוגה בעולם שמביאה לתוצאות מעולות בזמן קצר, ללא ניתוח או התערבות כירורגית כלשהי. הרופא המומחה משתמש ב- 4 השיטות כאמור וכך מצליח להגיע לשכבות העמוקות ביותר של העור, מבלי לפגוע בשכבה החיצונית. המטופלות שלנו אומרות שכבר לאחר הטיפול הראשון מרגישים בהבדל – העור הרפוי מתרומם, הקמטוטים מתמלאים והעור נראה חיוני ואחיד יותר.

הטיפול, כאמור, איננו כולל מזרקים או סכינים במקומם פועלות באופן ממוקד ומקצועי 4 ידיות הלייזר השונות של הFOTONA- עובדות בסינרגיה על מנת לעודד מחדש את ייצורם של האלסטין והקולגן בעור, כך שבסופו של דבר, מערכות העור עצמן מתעוררות ומייצרות מרכיבים אלה בעצמן וכך מוחזרות לעור הגמישות והחיוניות שאבדו לו עם הזמן ואשר גרמו לעור להיראות רפוי וחסר חיים.

הבשורה  של מערכת הFOTONA- היא שהתהליך גורם לכך שהגוף מרפא את עצמו – ללא משחות, ללא הזרקות, ללא מריחה של קרמים, אלא אך ורק על ידי טיפולי לייזר המעודדים את הגוף ליצירת קולגן.

-2
.jpg

חשוב לשוב ולהדגיש: הטיפול החדשני בלייזר – מבוצע אך ורק על ידי רופאים מקצועיים ומומחים בתחומם כי כשמדובר בפנים שלך, חשוב שתפקידי אותן בידיים טובות, בידיים של המומחים הטובים ביותר.

במכשיר ה FOTONA – המכשיר החדשני והמתקדם ביותר בעולם רשאים לטפל ורק על ידי רופאים מקצועיים שעברו הכשרה ייחודית בחברת FOTONA העולמית.

הטיפול מתבצע בחברת דהשלי ישראל אשר הביאה לישראל את הבשורה החדשנית בתחום הלייזר ומעסיקה צוות של רופאים מומחים, מהטובים והמיומנים בתחומם, אשר נבחרו על ידי חברת  FOTONA  העולמית להוביל את התחום בישראל.

מערכות הלייזר של חברת   FOTONA והאפליקציות השונות מאושרות על ידי ה  FDA האמריקני (מנהל התרופות והמזון של ארה״ב) ועל ידי משרד הבריאות בישראל.

logo_4-form

לדיאגנוזה ממוחשבת ויעוץ
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form