טיפול בחומצה היאלורונית במחלקת אסתטיקה רפואית בדהשלי

מחלקת אסתטיקה רפואית בדהשלי מנוהלת על ידי רופא מומחה באסתטיקה רפואית. המחלקה מציעה טיפולים מתקדמים וביניהם הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, עיצוב ופיסול הפנים באמצעות חוטים.

לפני כל טיפול נערכת פגישה אישית של המטופלת עם הרופא בה הוא עורך בחינה מדוקדקת של עור הפנים, מצב הקמטוטים והקמטים, האלסטיות של העור, החלקים שזקוקים למילוי או למתיחה (או גם וגם). לאחר האיבחון המעמיק, מתאים הרופא לכל מטופלת את סוג הטיפול אשר מתאים ספציפית לצרכיה ואשר יעניק לה את התוצאות הרצויות עבורה.

טיפול בחומצה היאלורונית
טיפול בחומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית הינה חומר מילוי ייחודי לקמטים. כמו הבוטוקס, גם היא שייכת לקבוצת חומרי המילוי הזמניים. החומצה ההיאלורונית מבוססת על ג’ל פולי סוכרי שנמצא באופן טבעי בעור הגוף, המפרקים ואיברים אחרים. הרפואה האסתטית משתמשת בחומצה על מנת להוסיף לעור הפנים לחות ברמה גבוהה, ליצור אפקט של עור נפוח, מהודק, מלא חיים וזוהר.

את החומצה ההיאלורונית מזריקים לתוך העור בכמויות מזעריות של החומר בעיקר בחלק התחתון של הפנים, בכל האיזורים בהם ניכרת ירידת נפח והם זקוקים למילוי מיידי. תוצאות טובות במיוחד יושגו במקרים של עיבוי השפתיים, מילוי קמטים בכנפות האף וכדומה.

בדרך כלל את התוצאות ניתן לראות לעין באופן מיידי והן מחזיק מעמד בין חצי שנה לשנה וחצי. בכדי לשמור על התוצאות יש להקפיד על תחזוקה שוטפת.

logo_4-form

ליעוץ ע״י רופא מומחה
השאירי פרטים ונציג יחזור אליך לתיאום

logo_4-form