טיפוח עור הפנים

מוצרי טיפוח לעור הפנים והגוף ניתן למצוא בלא מעט מקומות כולל בתי המרקחת הקרובים לביתכם, אך העובדה שאותם המוצרים קיימים מתחת לאף שלכם לא אומרת שמדובר על מוצרים איכותיים באמת.

חברת Desheli הינה חברה מובילה לפתרונות של טיפוח שיער ופנים – המותג דהשלי ממשיך להתפתח וכיום כל עולם הקוסמטיקה יודע שכאשר זה מגיע אל טיפוח שיער ופנים, דהשלי תמיד תציג את הפתרונות החדישים, היעילים, הבטוחים והאיכותיים ביותר.

טיפוח עור הפנים

המוצרים של דהשלי מפותחים ומיוצרים במפעל הגדול והנחשב ביותר בישראל E.L. Erman Cosmetics Manufacturing Ltd – תחת פיקוח מלא של משרד הבריאות בישראל ובהתאם לתקנים הבינלאומיים.

בתוך 8 שנים פתחה החברה יותר מ-300 נציגויות חדשות ביותר מ-17 מדינות, והקצב רק הולך וגדל!

הפתרונות המהפכניים יעזרו לכל גבר ואישה לקבל מראה צעיר ובריא יותר וכל זה בזמן קצר ביותר – הטיפול משלב תאי גזע אשר כולם ממקור צמחי (מקור טבעי ובריא) הנלחמים בצורה יעילה ומדעית בתהליך הזדקנות העור ומטפלים גם בדרמיס וגם באפידרמיס ובמכלול תופעות ה- SKIN AGING. הקוקטייל הביולוגי מורכב ממספר תאי גזע מבסיס צמחי.

החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי טיפוח עור הפנים והגוף ושיקום השיער (טיפול בשיער דליל) גם לגברים וגם לנשים בכל גיל.

המוצרים הינם ומצרים טבעיים בלבד, הקומפלקסים והתרכובות פותחו לאחר מחקר של שנים רבות ובעזרת מדענים מובחרים באירופה ומכון Herman cosmetic.

טיפוח עור הפנים הוא חיוני כמובן לפנים, אבל אין ספק שבעזרת מוצרי טיפוח נכונים אפשר לשפר לא רק את הנראות, אלא גם את ההרגשה הכללית שאיתה אנחנו הולכים ביום יום.

מחקרים מצביעים על קשר ישיר בין עור פנים צעיר ויפה יותר לבין ביטחון והרגשה טובה במשך היום יום – ככל שנשמר את עור הפנים ונקפיד על טיפולים איכותיים, כך גם נשמור על איזון נפשי טוב לכל אורך חיינו.

יש לכם שאלה על טיפול עור הפנים ? רוצים לקבל עוד מידע וטיפים על מוצרי טיפוח איכותיים ? אל תהססו לפנות אלינו.

לעוד מידע על מוצרי טיפוח התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ואנו נשמח לקבוע עמכם פגישת היכרות.