טיפול בפגמנטצייה בידיים ובדקולטה על ידי מכשיר Fotona Star Walker Q-switch

אם עד היום ניסיתם לטשטש את הכתמים באמצעות שימוש באיפור שדרש מכם להשקיע זמן, קרמים שמבהירים את העור, משחות שמדכאות ייצור מלנין, הגיע הזמן לעבור לטיפול היחיד שמעלים את הפגמנטצייה !!

כתמים על העור יכולים להופיע בכל גיל בעקבות חשיפה לשמש, נטילת תרופות, שינויים הורמונליים, ואפילו הסרת שיער בשעווה או בחוט

תפקיד הפיגמנטים בעור שלנו הוא להגן על עורנו מפני קרני השמש. תאי המונוציטים שבגופנו, הם המייצרים את המלנין  והוא זה שמייצר את הפגמנט בעור .

כאשר פיזור הפיגמנט איננו אחיד והוא מצטבר בצורה שאיננה שווה ומתרכז במקום אחד, נוצרת אי אחידות בעור. מצב זה נקרא היפר-פיגמנטציה.

לצערנו במדינה רוויות שמש כמו ישראל  נשים רבות סובלות מפגמנטצייה אשר מתבטאת בכתמים  בכפות הידיים ובדקולטה.  

Fotona Star Walker Q-switch

מהווה פריצת דרך משמעותית בטיפול בפגמנטצייה בכפות הידיים ובדקולטה .

את הפגמנטצייה בגב היד ובמחשוף.
הלייזר פוגע בתאי המלנין ושובר אותם לחלקיקים.

הלייזר גם מבהיר את העור וגם בונה קולגן, וכך נשים רבות מספרות על שינוי משמעותי גם בפגמנטצייה וגם במיצוק.

בטיפול עצמו משתמשים במספר ידיות בעלי אורך גל שונים, שמותאמים במדוייק לסוג הפיגמנטציה שצריך להסיר. הלייזר יוצר תהליך של פילינג ויצירת תאי קלוגן חדשים שמעודדים את התחדשות העור ויצירת מרקם נקי אחיד וחלק.

הטיפול אינו פולשני וללא כאב אינו פוגע ברקמת העור העליונה, לאחר הטיפול ניתן לראות רקמה בריאה וחדשה, המחליפה את האזורים של הרקמה הפגועה. בסיום הטיפול נראה את העור שהתחדש, כתמי הפיגמנטציה נעלמו , והעור מבריק וחיוני ללא כל צלקת.

מחקרים קליניים שנערכו בעולם  הוכיחו שיפור משמעותי כבר לאחר הטיפול הראשון באזור גב  כף היד והדקולטה על ידי טיפול הלייזר Fotona Sp Dynamis.

טיפול בפיגמנטציה

logo_4-form

לדיאגנוזה ממוחשבת ויעוץ
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form