הדרך הבטוחה לעור חלק ונקי מצלקות

צלקות מופיעות על פני העור כתוצאה מאקנה, פציעות או ניתוחים שונים והן פוגמות במראה האחיד והאסתטי. כיום יש דרך פשוטה יחסית להיפטר מהן במהירות ולהשיג איכות חיים חדשה כמו שלא חלמת שתהיה לך. הכירי את טכנולוגיית הלייזר של FOTONA שבזכותה תיפרדי לשלום אחת ולתמיד מהצלקות המציקות.

החיים הדינמיים גורמים לכך שרבים מאיתנו סובלים מצלקות אשר פוגעות במראה העור – הן כתוצאה מאקנה נעורים אשר משאירה את סימניה בצורת חטטים לא נעימים למראה, הן נשים שעברו ניתוח קיסרי כואב וסובלות מהמראה של החתך על הבטן התחתונה והן אנשים בכלל שעוברים תאונות ופציעות שונות שמשאירות מזכרת בצורת צלקת לא אסתטית כלל.

צלקות – לא חייבים לסבול

עולם הרפואה בכלל ועולם הקוסמטיקה הרפואית בפרט מציעים שיטות שונות על מנת להתמודד עם הצלקות – להעלים או לפחות להפחית אותן. בין הטיפולים המוכרים ניתן למנות את הטיפול הפופולארי של הפילינג כימי, שלמעשה מחולל כוויה בלתי מבוקרת על העור. זהו טיפול שכרוך בכאב רב ולעיתים בהחלמה ממושכת ואף יוצר נזק רב יותר.

אז מה הפתרון המומלץ? לייזר אשר נבחן ונמצא אפקטיבי יותר מכל טיפול אחר בטיפול והעלמה של כל סוגי צלקות שנגרמו כתוצאה מאקנה, ניתוח או תאונה.

יתרונות הלייזר הן בראש ובראשונה שמדובר בתהליך לא פולשני מצד אחד ובנוסף טיפול שמאפשר השגת תוצאות מדויקות יותר מצד שני. במכשיר הלייזר של FOTONA רשאים לטפל אך ורק רופאים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום והם עוברים הכשרה מעמיקה ומסודרת בחברת FOTONA העולמית.

צלקות בעור הפנים

הטיפול מתבצע בחברת דהשלי ישראל אשר הביאה לישראל את הבשורה החדשנית בתחום הלייזר ומעסיקה צוות של רופאים מומחים, מהטובים והמיומנים בתחומם, אשר נבחרו על ידי חברת  FOTONA  העולמית להוביל את התחום בישראל. כי כשמדובר בפנים שלך – אל תתפשרי, בחרי בטוב ביותר ואם הרופאים אומרים, הם יודעים. הטוב ביותר –  FOTONA.

FOTONA – הטיפול האידיאלי לחטטים של אקנה

חטטים הם הכינוי הנפוץ לצלקות פוסט-אקנה. הטיפול בהם מתבצע בשני רבדים. בשלב הראשון מחממים את הרקמה ועל ידי כך מעודדים את ייצור הקולגן ברקמה הפנימית של העור. התוצאה היא שהחטטים בפנים “מתמלאים”. בשלב השני, משייפים את העור מלמעלה וזאת בכדי ליצור קילוף וחידוש  של העור. בניגוד לפילינג, הלייזר מאפשר טיפול ממוקד ומדויק ולפיכך בטיחותי ובעל תוצאות אפקטיביות הרבה יותר. העור שלך ייראה אחיד וחלק, הוא ייבנה מחדש ויחלים במהירות שאת אפילו לא מעזה לצפות לה.

חטטים של אקנה

FOTONA – הטיפול הטוב ביותר לצלקות של ניתוחים

צלקות אשר נגרמו מניתוחים שונים – החל בניתוח קיסרי ועד ניתוחים אסתטיים כמו קיצור קיבה או שאיבת שומן – יתאחו טוב ביותר באמצעות טיפול בלייזר. הרופא המטפל משתמש בקרן הלייזר של ה-FOTONA בתוכנית המותאמת באופן אישי לעור המטופל ולצלקת הספציפית שלו ומבצע שיוף ממוקד של רקמות הצלקת.

מערכות הלייזר של חברת   FOTONA והאפליקציות השונות מאושרות על ידי ה  FDA האמריקני (מנהל התרופות והמזון של ארה״ב) ועל ידי משרד הבריאות בישראל .   

מהפכת הלייזר בדהשלי בטיפול בצלקות

  • אין צורך בהכנות מיוחדות לקראת הטיפול.
  • הטיפול עצמו מתבצע על ידי רופא.
  • ניתן לראות תוצאות משמעותיות לאחר הטיפול הראשון.
  • החזרה לשגרת החיים – מהירה מאוד.
logo_4-form

לדיאגנוזה ויעוץ ע״י רופא מומחה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form