fbpx

טכנולוגיית גלי הרדיו RF

אם אתם סובלים מקמטוטים, צלקות אקנה, כתמים או פגמים אחרים בעור הפנים, תוכלו להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות של גלי רדיו או לייזר כדי להצעיר ולהחליק את העור. הביצוע פשוט ומהיר, ההחלמה קלה והתוצאות טובות

מהם הטיפולים העכשוויים להצערת העור?

בעבר הלא רחוק טיפוח ושמירה על עור הפנים כללו בעיקר טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית, קרמים ואיפור טוב. במקרים של עור שסבל מקמטוטים, כתמים, פגמים או צלקות, נהגו בעשורים האחרונים להשתמש בעיקר בפילינג רפואי בדרגות שונות על מנת לקלף את השכבה העליונה ולחדש את מראה העור. ההליך דרש הכנה מוקדמת, אשפוז ושימוש בחומרים מורכבים, הימנעות מחשיפה לשמש והחלמה ארוכה ומגבילה.

ב-5 השנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר שימוש בטכנולוגיות חדשניות של גלי רדיו ולייזר בטיפולי הפנים, שמבטיחים טיפול קל והחלמה מהירה ונוחה.

טכנולוגיות גלי הרדיו והלייזר נמצאות בשירות הרפואה כבר עשרות שנים ומשמשות לניתוחים, לאיחוי וריפוי, לאבחון, לטיפול נגד כאבים ועוד. עם הזמן נמצא שאפשר להעניק באמצעותן מענה גם בתחום האסתטי – לשפר, לרפא ולהחליק את מרקם העור, לעודד אותו לחדש את עצמו, לטשטש צלקות, להסיר כתמים ובעיות אסתטיות נוספות.

חשוב להדגיש שאין טכנולוגיה עדיפה מבין השתיים. מדובר בשתי שיטות טובות ויעילות, הפועלות באותו תחום ויש להן שימושים חופפים. טכנולוגיית הלייזר מעניקה מענה רחב יותר הכולל קילוף העור בדומה לפילינג קל עד בינוני, בעוד שטכניקת גלי הרדיו מסייעת בעיקר במקרים קלים ולמטרות חימום וחידוש מרקם העור.

מהי טכנולוגיית גלי רדיו ומתי משתמשים בה?

הטכנולוגיה פועלת על שליחת גלי רדיו לעומק העור ולתת־העור. הגלים יוצרים אפקט של חימום, מה שמעודד את העור לייצר קולגן, חומר אלסטי שמגמיש את הפנים ונעלם עם השנים. היצירה המחודשת של כמויות קטנות מהחומר גורמת להתחדשות העור, לצמצום קמטוטים ולמראה אלסטי, בריא ורענן.

הטכנולוגיה מתאימה למי שעור הפנים שלו אפור וחסר חיים, לצעירים שסובלים מצלקות אקנה עדינות ולנשים וגברים בגילאי 50-35 שעורם עדיין מתוח יחסית והקמטוטים שלהם אינם עמוקים אלא מתחילים להיראות בצדי העיניים, בלחיים ומעל השפה העליונה. פעילותם המיטיבה של הגלים תורמת אף לצמצום בלוטות החלב, שלעיתים נראות כמו חורים קטנים על פני העור, מה שמביא למראה אחיד וחלק יותר לעור וללא צורך בקילוף.

גלי הרדיו אינם גורמים לפיגמנטציה, וזהו חידוש מרענן לבעלי עור כהה שיכולים לשפר את מרקם עורם ללא חשש. אין גם שום צורך להסתתר מהשמש, ולכן שום מניעה לעבור את הטיפול גם בקיץ.

מה יעשו לי בטיפול?

המטפלת עוברת בעזרת ידית מחממת על פני העור הלוך ושוב. הגלים מתפשטים בצורת שתי וערב ומייצרים חום נעים שאינו גורם כאב. כמות הטיפולים הנדרשת היא 7-4 טיפולים אחת לחודש, בהתאם למצב העור

אילו הכנות יש לעשות לקראת הטיפול?

אין צורך בהכנות או בטיפול מקדים.

איך ארגיש לאחר הטיפול ולמה לצפות?

בעת הטיפול נוצרת אדמומיות קלה שחולפת לאחר כמה שעות. הטיפול אינו מלווה בכאבים או בנפיחות, אין צורך במשחות, בחבישה או בצורך בהימנעות מחשיפה לשמש.

כיוון שהקולגן הוא חומר טבעי שנמצא בגוף – אין אלרגיות או תופעות לוואי. בסיום סדרת הטיפולים הקולגן שנוצר בגוף נספג בשכבות העור, עומקם של קמטוטים מצטמצם, פגמים או כתמים בעור מיטשטשים, והמראה הכללי רענן, אחיד ושומר על הלוק הטבעי.

חשוב לזכור: יש גבול עד כמה הגוף מסוגל לייצר קולגן. לכן, הטיפול מצוין למקרים קלים ובינוניים של פגמים קלים ולקמטוטים לא עמוקים שאחרי הטיפול בהם חשוב לשמור על טיפולי אחזקה לשימור התוצאה.

מתי “אחזור לעצמי”?

ההחלמה מהירה ואפשר לחזור לפעילות באופן מיידי.