אודות מאיה בן ציוני מורד, מנכ”ל דהשלי ישראל

עד גיל 40 מאיה בן ציוני מורד לא התעניינה באסתטיקה ולא עברה טיפולי פנים. פיגמטנציה מרגיזה בפנים ממנה היא סבלה במשך שנים רבות הביאה אותה לכסא המנכ“ל של דהשלי: “לאחר התנסויות בעשרות טיפולים ותכשירים קוסמטיים ללא תוצאות, הצטרפתי לנסיעת עסקים של בעלי, דורון מורד, ושם נחשפתי לחברת דהשלי העולמית. השימוש במוצרי החברה בשילוב הטכנולוגיה פורצת הדרך הביא לשינוי משמעותי במראה עור הפנים שלי ותוך זמן קצר. משנעלמה הפיגמנטציה כליל, גמלה בליבי ההחלטה להביא את בשורת הקוסמטיקה המהפכנית של דהשלי לישראל ולעמוד בראש הסניף הגדול ביותר של החברה במזרח התיכון”.

עד אז, מאיה בן ציוני מורד עבדה שנים רבות כמעצבת חלונות הראווה, בין השאר הייתה חלק מצוות ההקמה של “זארה” ישראל ועיצבה חלונות ראווה לרשת בכל רחבי הארץ. היא עבדה שנים רבות כמעצבת וסטייליסטית ואף השלימה תארים באומנויות ופסיכותרפיה ועבדה במקצוע במקביל.

כיום מאיה בן ציוני מורד היא בעלת הסניף הישראלי של חברת הקוסמטיקה הבינלאומית המצליחה דהשלי אשר מעסיק למעלה מ-120 עובדות, קוסמטיקאיות, אחיות ורופאות, רובן ככולן נשים מעל גיל 40.

מאיה: “בדהשלי נפגשים שני העולמות שלי: הכשרתי כמטפלת בפסיכותרפיה גופנית וענף האסתטיקה המתקדמת. דהשלי היא החברה היחידה שנוקטת גישה הוליסטית השמה דגש על טיפול יסודי בגורמים לשינויים בעור הפנים ולא רק בסימפטומים. הגישה הייחודית היא הסוד להצלחה של החברה בישראל ובעולם”.

דהשלי ישראל ממוקמת בראשון לציון, על פני 2 קומות מרווחות ו-26 חדרי טיפולים. החברה מעסיקה כאמור למעלה מ-120 נשים במגוון תפקידים, כאשר רובן ככולן מעל גיל 40, וזאת מתוך אג’נדה פרטית של מאיה עצמה – לקדם נשים בוגרות בעולם העבודה. מאיה: “הכוונה היא דווקא לפנות לגיל הזה ולנשים שרוצות לעבוד ולהתחיל להכיר את עולם הקוסמטיקה ולא תמיד מוצאות עבודה בגלל הגיל שלהן”.

logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form