טיפולי מזותרפיה במחלקת קוסמטיקה רפואית בדהשלי

מזותרפיה היא טיפול באמצעות מכשיר, הכולל מחטים קטנות ודקות. המטפל/ת עוברת עם המכשיר על כל אזורי העור המיועדים לטיפול. התקשורת בין תאי העור מתבצעת באמצעות איתות חשמלי וכאשר מטפלים בעור עם מכשיר המזותרפיה התאים מגיבים לחדירת המחטים על ידי שינוי המתח החשמלי שלהם, המטען החשמלי שנוצר בתהליך חדירת המחטים מעודד את התאים לשחרר כימיקלים, חלבונים ותאים פיברולסטים חדשים שנעים למקום הפציעה וכך מתקבלת שכבה עבה יותר של סיבי קולגן – החלבון שאחראי על מוצקות העור . על ידי פעולה זו  ניתן לראות שיפור משמעותי בטקסטורה של העור.

מזותרפיה

טיפולי המזותרפיה מטפלת בשיפור מראה קמטים וקמטוטים, שיפור במראה כהות ונפיחות סביב העיניים, שיפור מראה קמטוטים בשפה העליונה,  שמירה על מרקם העור ואיכות העור, שימור תוצאות מתיחת פנים או הזרקות. טיפול בצלקות וחטטים, טיפול בנקבוביות פעורות. ישנם מכשירי מזותרפיה שונים אשר בשימוש אצל קוסמטיקאיות.

אנו בדהשלי משתמשים במכשיר המזותרפיה המתקדם ביותר – שיטת הדיקור האנכי  של המכשירים תורמת להחלמה נקייה של העור ללא סכנת הצטלקות ובנייה תקינה של מאגר סיבי הקולגן בעור.שלא כמו הרולרים הרגילים, שחדירת המחטים מגיעה ממספר כיוונים, ותלויה בזוית הגלגול של הרולר.

מכשיר המזותרפיה בדהשלי גורמים  לטראומה מינורית לעור, מפחיתים  את הכאב ואי-הנוחות הכרוכים בטיפולים מסוג זה והופכים  את הטיפול לבטוח ויעיל יותר. המחטים הינן חד-פעמיות כדי למנוע את הסיכון לזיהום, וניתן להתאים את אורכן ואת מהירות כניסת המחטים לעור לפי צרכיו האישיים של המטופל והאזורים שאנו מטפלים בהם, מכשירי המזותרפיה בדהשלי הינם המכשירים  המתקדמים  מסוגם ולכן גם מתאימים ובטוחים  לשימוש באזורים עדינים או קשים לטיפול כמו אזור סביב העיניים, השפתיים והאף.

logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לתיאום

logo_4-form