פילינג

פילינג הוא תהליך קילוף עור קוסמטי במהלכו מסירים בשיטות שונות את שכבת תאי העור העליונה (המכילה תאי עור מתים)  בכדי לחשוף את התאים החדשים, הבריאים, ובכך להקנות לעור מראה צעיר ויפה.

במחלקת הקוסמטיקה הרפואית המתקדמת של דהשלי עוברים המטופלים תהליך איבחון מדיקלי אישי באמצעות מאבחנת קלינית מוסמכת ותוכנה חדשנית וממוחשבת. לאחר תהליך הייעוץ וההתאמה מותאם לכל מטופל טיפול הפילינג הספציפי המתאים לצרכיו האינדיבידואליים.

כל טיפולי הפילינג המוצעים במרכז לקוסמטיקה רפואית של דהשלי נעשים באמצעות סוגי פילינג בעלי תרכובת בלעדית אשר נרקחים במיוחד על ידי טובי המומחים בתחומים, במעבדות דהשלי העולמיות.

הסרת שיער בטכנולוגיית SHR‭‭

כל סוג פילינג מתאים לטיפול בבעיות עור ספציפיות בהן מעוניינים לטפל, כגון: פילינג לטיפול באקנה, פילינג לטיפול בבעיות פיגמנטציה, פילינג לבעיות ונזקי עור שונים ועוד.

לתרכובות הפילינג הבלעדיות של דהשלי העולמית יתרונות רבים וייחודים ובראשם פיתוח טיפולי פילינג אשר מעודדים את היווצרות מרכיבי הלחות בעור, מעודדים הבהרה של העור  והשגת מראה חלק ואחיד ועוד.

תהליך הפילינג בדהשלי

עור האדם מורכב משלוש שכבות: האפידרמיס (השכבה העליונה), הדרמיס (השכבה האמצעית) וההיפודרמיס (השכבה העמוקה ביותר).

הפילינג העמוק מסיר באופן יסודי את רקמת שתי השכבות הראשונות של העור (האפידרמיס והדרמיס) וחודר עד לרמה העמוקה ביותר שלו, ההיפודרמיס ובכך, מאפשר טיפול יעיל ונקודתי בבעיות עור כגון כתמים וצלקות, שטיפולים שטחיים (כמו קרמים) אינם יכולים להתמודד איתם.

פילינג – לגיל 40 ומעלה

טיפול הפילינג מומלץ במיוחד לנשים בגילאי 40 ומעלה, המעוניינות להשיג שינוי משמעותי וניכר לעין בעור הפנים ולהשיג מראה עור פנים ויפה, נטול כתמים וסימנים שונים שמפריעים למראה ההרמוני של העור וכן למי שמעוניינות בטשטוש קמטוטים וקמטים וכן בשיפור מרקם וגמישות העור, מיצוק העור והידוקו.

הסרה וטשטוש כתמים וקמטים מעור הפנים

טיפול הפילינג בדהשלי מתאים בראש ובראשונה למי שמעוניינת להיפטר אחת ולתמיד מכתמי גיל, כתמים ונמשים (גם כאלה שנוצרו כתוצאה מחשיפה לא מבוקרת לקרני השמש), להעלים ולטשטש קמטוטים וטשטוש קמטים, צלקות אקנה ונגעים שונים הנוצרים מהזדקנות העור ועוד.

בנוסף לכל אלה, הפילינג העמוק מאפשר למטופלות ליהנות גם ממראה עור פנים במרקם צעיר יותר ואחיד יותר – באופן משמעותי הנראה מיידית לעין.

פילינג – עור צעיר מעכשיו ולהבא

אפקט נוסף של טיפול הפילינג הוא שיפור והשפעה ישירה על תהליך בניית מרכיבי הקולגן והאלסטין בעור, באמצעות שיפור זרימת החמצן וחילוף החומרים ובכך להזנה יעילה יותר של העור. כל אלה למעשה יוצרים מעין החלקה ויישור של קמטים דקים.

הפילינג מסיר את השכבות העליונות של העור ובתום התהליך מתחיל תהליך בו נוצרת רקמת עור חדש ונטולת נזקים. תאי העור החדשים מגובים גם בפעילות כלי דם חדשים אשר מזרימים חמצן ומרכיבים חיוניים אחרים לעור ובכך מסייעים לחילוף החומרים בו. העור ממש נולד מחדש, יפה, בריא וצעיר הרבה יותר!

logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form