הגעת לגיל 40 ? בואי לטיפול אנטי אייג׳ינג מפנק במתנה‭

כשתוחלת החיים בעליה מתמדת, אנחנו רוצים להראות יותר טוב ויותר צעירים. אמנם אין טיפול אשר מסוגל להחזיר את השנים לאחור, אך הטיפולים אשר גורמים לנו להיראות צעירים יותר – כבר כאן בדהשלי.

בדהשלי אנו מאפשרים לכל לקוחה לחוות את מוצרי האנטי אייג’ינג הטובים בעולם בטיפול של כשעה הכולל דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים וטיפול קוסמטי.
המוצרים של דהשלי מפותחים ומיוצרים במפעל הגדול והנחשב ביותר בישראל E.L. Erman Cosmetics Manufacturing Ltd. תחת פיקוח מלא של משרד הבריאות בישראל ובהתאם לתקנים הבינלאומיים.

המוצרים מיוצרים מלמעלה מ-250 צמחים, לא נוסו על בעלי חיים ואינם מכילים חומרים משמרים. טיפולי האנטי אייג’ינג של חברת דהשלי יבטיחו לכם עור פנים צעיר ובריא יותר

דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים

דיאגנוזה ממוחשבת היא שיטה לאבחון עור הפנים, הנחשבת למדויקת יותר מכל שיטת אבחון אחרת המיושמת כיום בענף הקוסמטיקה המקצועית. במהלך הדיאגנוזה יצולמו הפנים  במצלמת תלת מימד  ונבדק כל מילימטר בעור הפנים. ההתבוננות המקצועית בעור מגלה דלקות, פצעים, קומדונים (נקודות שחורות), פגיעה בנימי דם ושינויים בפיגמנטציה.

הדיאגנוזה  מאפשרת לגלות חוסר איזון בעור, אזורים שומניים, פצעים פנימיים שחלקם נראים לעין וחלקם הפכו לדלקות כרוניות, שעין אדם לא יכולה לראות ולזהות. על סמך הממצאים שנאספו, נבנית תכנית טיפולים אשר מתאימה באופן אישי עבורך. הממצאים שנרשמו משמשים להשוואה בביקורים הבאים שלך ומאפשרים בקרה ומעקב אחר שינויים בעור הפנים. אבחון העור הוא קריטי להצלחת הטיפול, ודורש מיומנות גבוהה וניסיון רב.

האבחון מתבסס על התחקור הרפואי ומבוצע במספר שלבים בתחילת הטיפול, באמצע הטיפול, ובסיום הטיפול על מנת ליצור השוואה ולראות את השינויים בעור. בדהשלי אנו משתמשים במערכת הדיאגנוזה הטובה בעולם – VISIO FACE. מערכת הדיאגנוסטיקה הממוקדת לעור, המאפשרת לנו לשקף עבורך על גבי מסך את מצב העור שלך. המכשיר מאפשר למאבחנת לנתח את נזקי השמש הקיימים והעתידיים.

על ידי ניתוח הפרמטרים החשובים כמו, פיגמנטציה, הבדלי גוון בעור, נקבוביות, קמטים ומבנה העור בצורה ייחודית של תלת מימד, אנו בוחרים עבורך את תכנית הטיפולים הנכונה והטובה ביותר. VISIO FACE – היא מעין “מראה” שיקוף מקסימלי נטול מניפולציות – 100% אובייקטיביות. בעזרתו אנחנו מעניקים ללקוחה את הדרך הטובה ביותר להשגת התוצאות האופטימליות.

דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים
דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים
דיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים
logo_4-form

לדיאגנוזה ממוחשבת וטיפול אנטי אייג’ינג מתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form