Fotona טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם עכשיו בדהשלי!

הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת מגוון טיפולים קוסמטיים מורכבים תוך צמצום הטיפול הפולשני. כל הטיפולים בטכנולוגיה החדישה Fotona מאושרים על ידי משרד הבריאות וה FDA

הפוטונה היא טכנולוגיית הלייזר המתקדמת ביותר בעולם, אשר מאפשרת את צמצום הטיפול הפולשני בקוסמטיקה וברפואה בכלל. טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת לטפל במגוון בעיות ופגמי עור: טיפול בנימים, הסרת נקודות חן, הצערה ומיצוק עור הפנים, טיפול באקנה, וכן טיפולים גניקולוגיים כגון הצרת הנרתיק וטיפול בבריחת שתן. המכשיר והטיפול מאושרים ע”י משרד הבריאות וה-FDA.

דהשלי – ייעוץ והתאמה אישית על ידי הרופא המטפל

כמו כל טיפול בדהשלי, הטיפולים במכשיר הטכנולוגי המתקדם בעולם Fotona, נעשים אך ורק לאחר פגישה אישית עם הרופא המטפל, בתהליך של ייעוץ והתאמה אינדיווידואלית שרק לאחריו בוחרים את הטיפול המתאים ביותר לשביעות רצון הלקוחות.

הלייזר הוא מכשיר המפיק את החלקיק הבסיסי הקרוי פוטון. המפגש בין קרן הלייזר המורכבת מפוטונים לבין הרקמה החיה יוצר אפקט, וזאת מבלי להיעזר בחומרים כימיים ומבלי לבצע הליך פולשני. האפקט תלוי באורך הגל של הקרן ובתכונות רקמת המטרה המיועדת לטיפול.

גוף האדם מורכב משני סוגים עיקריים של רקמה: רקמה רכה ורקמה קשה. ברקמה רכה יש כ-70% מים. אינטרקציה בין קרן לייזר באורך גל מסוים לבין רקמה רכה יוצר חום הגורם לחימום ואידוי של המים ברקמה. הסוג ומידת האינטרקציה בין הקרן לבין הרקמה הם שיקבעו את סוג השינוי ברקמה, או במילים אחרות את סוג הטיפול האפקטיבי.

אורך גל של קרן לייזר, הוא המאפיין החשוב ביותר והוא שיקבע אם האינטרקציה של הקרן תהיה עם המים ברקמה, או אולי עם חומר אחר. לדוגמה מלנין הידוע כפיגמנט שקובע את צבע העור שלנו או אף עם ההמוגלובין שבדם.

Fotona – מובילה טכנולוגית בתחום הרפואה

חברת Fotona מובילה משנת 1964 את תחום ייצור טכנולוגיות לייזר לצורכי רפואה, צבא תקשורת ותעשייה. החברה מנוהלת בשיטת המעגל הסגור, כלומר כל תהליך הפיתוח המחקר והייצור נעשה בחברה.

בלב המחקר, הפיתוח והייצור של Fotona נמצאים שלושה אורכי גל עיקריים ברפואה שכל אחד מהם משפיע בצורה שונה על הרקמות הביולוגיות:

  1. לייזר הנספג בצורה ההומוגנית ביותר ברקמה ובכך הינו הכלי האידיאלי לפעולות כירורגיות עדינות ומדויקות, חיטוי והשפעה מצוינת על הרקמות הנמצאות בעומק העור. יעילות מוכחת בטיפולי העלמת שיער, נימים, אקנה ועוד רבים.
  2. לייזר הנספג במים ביעלות הגבוה ביותר ותכונה זו הופכת אותו לכלי כירורגי מעולה ומדויק והטוב ביותר, לטיפול ברקמות גוף קשות כמו עצם ושיניים. ברפואה אסתטית ER:YAG הוא הלייזר הנבחר בהסרת רקמה מיותרת או פילינג מדויק ברמה של מיקרונים בודדים של אפידרמיס.
  3. לייזר הנספג מצוין באוקסיהמוגלובין, מלנין וצבעים נוספים. טיפולי נימים, וורידים וקעקועים בצבעים שונים זה התחום בו ה-KTP מצטיין במיוחד.
Fotona

טיפולים מומלצים עם FOTONA

  1. הצערה ומיצוק עור הפנים
  2. טיפול בנימים – Spider Veins
  3. הסרת נקודות חן

טיפולים גניקולוגיים עם FOTONA

  1. טיפול בבריחת / דליפת שתן
  2. הצרת נרתיק Intima Lase
טיפולי לייזר מתקדמים

הצערה ומיצוק עור הפנים

קמטים, כתמים, צלקות, פיגמנטציה ורפיון העור – כל אלה מגיעים עם עליית הגיל וכתוצאה מאורח חיים לא מבוקר. בכדי להשיג מראה עור בריא ויפה ולא פחות מכך – צעיר, מציעה הלייזר טיפול יעיל להצערת העור: D4 בלייזר פרקציונאלי שמחדש את העור ובו זמנית מעודד את ייצור הקולוגן והאלסטין – המרכיבים אשר אחראים לגמישות העור ולמראה החיוני שלו.

התהליך: הטיפול משלב 4 טיפולי לייזר שונים שמטרתם היא למצק ולחדש את העור ולעודד את ייצור הקולגן והאלסטין ובכך לשפר ולשמר לאורך זמן את התוצאות. הטיפול מתאים לאיזורים כמו הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים.

לאחר הטיפול: לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות במשך יום-יומיים. לאחר מכן ניתן לחזור לשגרה.

FOTONA
FOTONA
FOTONA
FOTONA
FOTONA

טיפול בנימים – Spider Veins

נימים הם כלי הדם הקטנים ביותר במחזור הדם. קבוצת הנימים בגוף האדם כוללת נימים שנראים כמו קורי עכביש, נימים שגורמים לאדמומיות בפנים, קופרוז וכדומה. במצב רגיל, אנחנו בדרך כלל לא מבחינים בנימים אלה, רק כאשר הם הופכים להיות בולטים, בפנים וברגליים, לאחר מאמץ, טראומה, הריון ולידה ומצבים דומים.

בטיפול הפוטונה קרן הלייזר מפרקת את הנימים לגורמים, עד כדי כך ששאריות הנים נספגות בחזרה בגוף. כמחצית הנימים ייעלמו מיידית עם הטיפול והיתר (כ-30 אחוזים נוספים) ייעלמו בשבועות שלאחריו.

התהליך: כמות הטיפולים משתנה בהתאם למיקום הנימים ולחומרתם.
לאחר הטיפול: לאחר הטיפול ישנה אדמומיות שתעבור תוך כשבוע אך היא אינה אמורה להפריע לחזרה מיידית לשגרה.

נימים שטופלו לא יחזרו, אך אם קיימת נטייה גנטית לכך, נימים חדשים יכולים להיווצר במקום. אי טיפול בנימים מחריף את התופעה. לכן, מומלץ לטפל כמה שיותר מוקדם בנימים ובמידת הצורך לעשות טיפולים משמרים.

הסרת נקודות חן

אם נגעי עור כמו נקודת חן, שומה ופפילומה שצבעם נע בין ורוד עד חום-שחור מהווים עבורכם מטרד אסתטי, אתם לא צריכים לסבול. בטיפול לייזר במכשיר Fotona SP

Dynamis מאפשר להעלים את הנגעים השונים ובלי להשאיר אף סימן.

התהליך: הלייזר מייבש את נגע העור עד היעלמות מוחלטת. לרוב טיפול אחד מספיק, אך במקרים מסוימים, יהיה צורך בטיפול נוסף.

חשוב להדגיש: לא בכל נגע עור מותר לטפל ועל כן מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המטפל. הטיפול אינו פולשני, אין צורך בהרדמה או בקרם מאלחש ואין לו תופעות לוואי או תפרים.

הצרת נרתיק Intima Lase

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על נשים ברחבי העולם שבוחרות לשפר את איכות חייהן באמצעות טיפולי אסתטיקה וגינאלית שאינם רק אסתטיים אלא גם רפואיים. לידות ועליית הגיל הם הגורמים המרכזיים להתרחבות איזור הנרתיק. התרחבות זו גורמת לצניחת רחם, בריחת שתן וכן לאיבוד תחושה בזמן קיום יחסי מין.

טיפול Intima Lase נועד להצר את הנרתיק באמצעות לייזר וע”י כך למנוע ולטפל במצבים אלה.

התהליך: טיפול IntimaLase נעשה בטכנולוגיית לייזר מתקדמת, כאשר חום הלייזר מעודד את ייצור הקולגן ברקמות הנרתיק ועל ידי כך למצק, לחזק ולעבות את הרקמות ולהצר את איזור הנרתקי.

יתרונות נוספים של הטיפול: הוא אינו מצריך היערכות או הכנה מוקדמת, הוא מתבצע ללא הרדמה ובסיומו אין חתכים או תפרים. בסיום ההליך ניתן לחזור מיידית לשגרה ואין תופעות לוואי.

בריחה / דליפת שתן

אחת מכל שלוש נשים מעל גיל 40 סובלת מתופעת בריחת שתן, שגם נקראת דליפת שתן. זה קורה בעקבות לידות, פציעות, ניתוחי אגן וצניחת רחם. שרירי רצפת האגן מתרופפים, סוגר שלפוחית השתן נחלש ואז בזמן צחוק, שיעול או מאמץ, השתן דולף באופן לא רצוני.

אם עד היום הציעה הרפואה ניתוח, תרופות או שינוי התנהגותי לטיפול בבריחת שתן, כיום אפשר לחסוך את כל אלה, את זמן ההחלמה הממושך ואת הסבל הכרוך בתהליך כולו ולנסות את הטיפול החדשני והמתקדם בלייזר IncontiLase שמאפשר לטפל בתופעה ללא הרדמה, ללא תופעות לוואי וללא זמן החלמה.

התהליך: טכנולוגיית הלייזר IncontiLase Er:YAG מאפשרת לטפל בתופעה בהליך לא פולשני, נטול חתכים ובמינימום כאב ואי נוחות. הלייזר מחזק את הרקמות והשרירים התומכים בשלפוחית השתן ומשקם אותם.

יתרונות נוספים של הטיפול: הוא אינו מצריך היערכות או הכנה מוקדמת, הוא מתבצע ללא הרדמה ובסיומו אין חתכים או תפרים. בסיום ההליך ניתן לחזור מיידית לשגרה ואין תופעות לוואי.

logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form