טיפולי פנים בטכנולוגיית IPL

IPL – INTENSE PULSE LIGH היא שיטת טיפול בטכנולוגיה חדישה אשר מהותה היא החדרת קרני אור לשכבות העמוקות של העור, ובכך מטפלת בבעיה מהשורש העמוק ביותר. על מנת לבצע טיפול IPL אנו משתמשים בדהשלי במכשיר בעל קרן אור אשר חודרת לשכבות העור העמוקות. קרני האור יוצרות חימום אשר גורם למלנוזומים להתפרק כך שהמלנין מפורק לחלקיקים קטנים והתאים המכילים מלנין נהרסים אף הם.

הסרת שיער בטכנולוגיית SHR‭‭

טכנולוגיית IPL – יעילה במיוחד לפיגמנטציה

טיפול בשיטת IPL יעיל במיוחד במקרים של פיגמנטציה בשכבות העמוקות של העור מפני שקרני האור חודרות ומנקות היטב את חלקיקי המלנין ואת הפסולת התאית עד שהן נפגעות, מושלכות מן הגוף באמצעות המערכת החיסונית ולמעשה נעלמות לחלוטין. כך למעשה, כל נגעי פיגמנטציה מסולקים מן הגוף.

בנוסף לפגיעה בתאי המלנין והעלמתם, מסייעת קרן האור להמריץ את ייצור הקולגן (החלבון אשר אחראי לבניית תאי העור), משפרת את חילוף החומרים של העור ומעודדת את תהליך תיקון התאים הפגועים.

טיפול בפיגמנטציה בטכנולוגיית IPL מתבצע תוך שימוש בתוכנה מותאמת המשולבת במכשיר, יחד עם כרטיס עדשה מותאם*. הייחוד של טיפולי ה IPL הוא ביכולת להעניק טיפול מאוד מדויק בתופעת הפיגמנטציה, השבחת מרקם העור והשגת תוצאות באופן מהיר ויעיל אשר נראה מיידית לעין.

IPL לטיפול במגוון בעיות עור

לאחר פגישת איבחון מדיקלי והתאמה אישית לכל מטופל, ניתן לבחור בטיפולים נוספים בהם אנו בדהשלי משתמשים בIPL

  • טיפולי אנטי אייג’ינג (הצערת העור) – עם שימוש בתוכנה מותאמת המשולבת במכשיר, יחד עם כרטיס עדשה מותאם* למטרת חידוש רקמות העור והצערתו. הטיפול משפר את מבנה הרקמה ואת הברק בעור, משפר את המראה של העור והופך אותו לחיוני ויפה, מטשטש קמטים וקמטוטים ועוד.
  • טיפול באקנה/פוסט אקנה – תוך שימוש בתכנה מותאמת המשולבת במכשיר, יחד עם כרטיס עדשה מותאם*. טיפול ה IPL מסוגל לשפר את המצב המדיקלי של העור, להפחית משמעותית את תופעת פצעי הבגרות והדלקת הנלווית אליו ועוד.
  • טיפולי מתיחת והידוק רקמת עור הפנים – שיטת ה-IPL מטפלת ברקמת הפנים, ויוצרת מתיחה משמעותית תוך חידוש הקולגן בשכבת הדרמיס. טיפולים מסוג זה מפעילים רמת אנרגיה חודרנית שהיא גבוהה יותר – תוך שילוב עם פעילות הצערת העור הנראה לעין.
logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form