טיפולי פנים בטכנולוגיית RF ולייזר – בהתאמה אישית

טיפולי פנים בגלי רדיו ולייזר יכולים לסייע לטיפול בפגמים כמו קמטוטים, כתמים, חטטים וצלקות שנוצרו כתוצאה מאקנה והם מומלצים למי שמחפשים טיפול פשוט ומהיר עם החלמה קלה ותוצאות טובות שנראות מייד לעין.

פגמים וכתמים יכולים להעיב על המראה האסתטי של הפנים ולהשפיע לרעה גם על מצב הרוח והביטחון העצמי. בעבר טיפולים לעור שניכרים בו פגמים, כתמים וצלקות (למשל מאקנה) או קמטוטים בולטים, כללו הליך פילינג רפואי בדרגות שונות שמקלף את השכבה העליונה של העור וכלל שימוש בחומרים רפואיים מורכבים ולאחר מכן החלמה ארוכה – כיום מציע המדע טיפולים מתקדמים שחוסכים סבל, זמן ומשאבים ומאפשרים החלמה מיידית ותוצאות נראות היטב לעין.

טיפולי פנים בטכנולוגיית RF ולייזר

טיפול בטכנולוגיה חדשנית המבטיח חזרה מהירה לשגרה

כאלה הם טיפולי פנים בטכנולוגיות חדשניות של גלי רדיו ולייזר בטיפולי הפנים, שמבטיחים טיפול קל יחסית והחלמה נוחה, כך שניתן לחזור לפעילות יומיומית במהירות רבה יחסית.

כבר שנים רבות שהרפואה משתמשת בטכנולוגיות גלי הרדיו והלייזר לצרכים ניתוחיים מגוונים. בשנים האחרונות הטיפול בגלי רדיו ולייזר לצרכים אסתטיים הפך לנפוץ מאחר ונמצא כי טכנולוגיות אלה יכולות להסיר כתמים, לטשטש קמטים, לשפר את מרקם העור באופן משמעותי עד כדי החלקתו, לעודד התחדשות עצמית של העור ועוד.

הן הלייזר והן גלי הרדיו נמצאו והוכחו כשיטות טובות אשר מבטיחות אפקטיביות מוכחת. ההבדל ביניהן נעוץ בכך ש שטכנולוגיית גלי הרדיו מסייעת בעיקר במקרים קלים ולמטרות חימום וחידוש מרקם העור ואילו טכנולוגיית הלייזר מתאימה למתן מענה מעמיק יותר הכולל קילוף העור בדומה לפילינג קל עד בינוני.

בדהשלי עוברת כל מטופלת אבחון של מצב העור והתאמה אישית של הטיפול על ידי מערכת ממוחשבת ורק לאחר מכן מתקבלת החלטה באיזה מהטכנולוגיות יש להשתמש.

טיפולי פנים בטכנולוגיית RF ולייזר – אופן הטיפול

הטיפול מתבצע במכשיר המתקדם ביותר אשר כולל ידית שמחממת את העור. המטפלת עוברת עם הידית בעדינות על פני העור הלוך ושוב. גלי הרדיו/לייזר מתפשטים בצורת שתי וערב ומייצרים חום נעים שאינו גורם כאב.

הטיפול מבוסס על עידוד ייצור הקולגן שהוא, כאמור, חומר טבעי שנמצא בגוף האדם, הטיפול לא מעורר אנרגיות ואין לו תופעות לוואי. לעיתים בזמן הטיפול מופיעה באופן טבעי אדמומיות קלה על פני העור. האדמומיות תחלוף כעבור מספר שעות.

הטיפול אינו כואב ואין צורך להיערך אליו או להשתמש בתכשירים שונים לאחר הטיפול. בכדי להגיע לתוצאות הרצויות יש לעבור בין 7-4 טיפולים (טיפול אחד לחודש, בהתאם למצב העור). ניתן לתכנן חזרה לעבודה ולשגרה באופן מיידי.

בסיום סדרת הטיפולים הקולגן שנוצר בגוף נספג בשכבות העור, עומקם של קמטוטים מצטמצם, פגמים או כתמים בעור מיטשטשים, והמראה הכללי רענן, אחיד ובעיקר צעיר וטבעי.

הטיפול מצוין למקרים קלים ובינוניים של פגמים קלים ולקמטוטים ראשונים ובכדי לשמור על התוצאות – יש להקפיד על טיפולי אחזקה מעת לעת.

logo_4-form

לאבחון מקצועי וטיפול אנטי אייג’ינג במתנה
הקליקי כאן ונציג יחזור אליך לתאום

logo_4-form